Aşk Kırmızı 2013 Dvdrip İndir

M.Uzun 18 Temmuz 2013 0

Aşk Kırmızı 2013

Aşk Kırmızı 2013 Dvdrip İndir

Film soru üçlü aşk mı sorar. Ferhat ve Zeynep mutlu bir evli çift. Karlıdağ, evlilik dışı mutlu çift görünür Fırat içine Nazlıgülün yeniden giriş altüst olacaktır yıllar önce ilk aşkı kadar yaşıyor.
Zeynep bile ayrı kocasının eski sevgi donmuş kalp, bir gece kalmak yenik düştü ve nazlıgül bu aşk karşılaşma tekrar parlama engellemez.
Ferhat ve Nazlı Zeynep öğrenmek aldatıldığını sonra, birbirlerine karşı olamaz. Şimdi üçü kalp ağrısı ile yaktı. Bir zamanlar o ilk aşkıyken adam, şimdi Nazlıgülün acı ağrıları olma karşısında “öteki kadın”, tarafından ihanete başka bir kadınla kocası paylaşmak için seviyor ve imkansız Zeynep sorudur. Bu iki kadın arasında Ferhat arafa bırakılır. Birbirlerini çok Zeyneple Nazlıgülün seviyorsanız herkes, bu aşk hikayesi masum, biz cevapları yeniden açar biliyordu düşündüm: bir üçlü aşk mümkün mü? Sadakat nerede bu aşk üçgeninde? Eğer birini çok seviyorsanız, bunu aşık seversiniz? Eğer aynı adam sevgisi onu suçlayabilir misin?
Sınav Osman oynadığı Pamela Yeşil Çay, Ezgi Asaroğlu ve paylaşmak Tayanç Ayaydın tarafından yazılmış ve yönlendirilir. Teoman Kumbaracıbaşı diğer sanatçılar liste, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan ve Güneş Çağlar Hüseyin Karagözoğlu

Nurgül Yeşilçayın cesur sahneleri

http://www.youtube.com/watch?v=EuXVRRu2AgE

Bir yorum bırak »