Atomic Alarm Clock 6.25 Türkçe Full İndir

M.Uzun 20 Ocak 2014 0

Atomic Alarm Clock Türkçe

Atomic Alarm Clock 6.25 Türkçe Full İndir

Windows programı Atomic Alarm Clock farklı alarm masaüstü saati uygulaması ile önemli olaylar hakkında size hatırlatır .

Eğer masaüstünüzde ekleyebileceğiniz birçok farklı tasarımlar , size çalar saatlerrenkleri belirtebilirsiniz . Atomic Alarm Clock bir atom – zaman Synchronizerniteliklere sahiptir . Bunun yerine zaman saati kullanabileceğiniz Windows , gelişmiş özellikleri kolayca Windows saatinin yerini alır . Masaüstü saat üzerinde bu saati kullanarak , saniye, gün , tarih . Onlar yanı sıra,geri sayım sayacı fonksiyonu , kullanımı ve sistem tasarım bellekyüzdesini yararlanarak farklı çalıştırma izleyebilirsiniz . Tüm bu özelliklerine rağmen sahip Atomic Alarm Clock kullanımı son derece kolay bir yazılımdır . Ayrıca basit bir arayüze sahip .

HangiGeçerli saat dilimi Atomic Alarm Clock programı kullanırken farklı zaman dilimlerindezaman göstermeyi başardı ve istediğiniztemayı ayarlamak içinyeteneği var . Program 10 farklı temalar mevcuttur . Bu bilgisayar masaüstü çalar saat , kişisel bilgisayar için tasarlanmış ve tamamen özelleştirilebilir nitelikler olduğunu . Yüklemek ve sadecesağ tarafta , bilgisayarınızdaki programları çalıştırdığınızda tümalarmları ve ayarları görebilirsiniz .

 

Bir yorum bırak »