Call of Duty Ghosts Multiplayer Full İndir

M.Uzun 31 Temmuz 2013 0

Call of Duty Ghosts multiplayer

Call of Duty Ghosts Multiplayer Full İndir

Call of Duty: Ghosts bizim çok hayranları için özel bir teşekkür vermek istiyor. Oyunda herkes için ön siparişleri, “Serbest Düşüş” açılması indirilebilir bonus harita alacaksınız!

Parçalanmış bir gökdelen Freefall çöküşün eşiğinde içine oyuncular düşer. Yan merdivenler gece gökyüzünde, asansör boşlukları içine tırmanmaya ve şehrin sokaklarında pencerelerin üzerinde ayak yere yüzlerce boyunca çalıştırmak için artık bir zamanlar, bir cam zemin korkunç bir formu neydi olabilir.

Call of Duty: paramparça binaların Ghosts oyunun dinamik harita olaylar, Serbest Düşme tam ekran boyunca düşmeye devam ediyor. Her damla ile, sightlines, yolları, ve gerçek zamanlı şeyi.Sürekli değişen arazi chokepoints her değişiklik bile en deneyimli oyuncuları test edecek.

Zaten ön sipariş oyun olanlar için, bitirdiniz ve of Duty bonus harita Çağrısı indirmek mümkün olacak: Ghosts başlattı.

Köşesinde, her şeyini kaybetmiş bir Amerikan sıkışmış

Oyunun hikayesi bu yıkıcı saldırıların kaynağı bilinmemektedir. Ancak Amerika Birleşik Devletleri, büyük ölçüde süper güç özelliğini kaybetti dünya üzerinde saldırılarda hasar gördü, ayrıca, pek çok askeri birliklerin bir son vermek zorunda kaldı.

Oyunda hayaletler biz örgüt üyesi kontrol edecek, Amerika’nın tüm askeri birimler olacak, kalan insanlar olarak gizli bir askeri örgüt kurdu görülecektir.

Oyun boyunca kontrol etmek için sadece bir kişi mümkün, Modern Warfare üçlemesi aksine, Ghosts’da: Call of Duty. Bu nedenle senaryo, biz şekillenecek bu karakter etrafında kontrol ettim.

Ancak kopya için ayrılmış? Bölgenizdeki perakendeciler görmek için ön sipariş sayfasına göz atın

Bir yorum bırak »