Crysis 3 oynamak için DX11 yeterliliğine sahip bir GPU’ya ihtiyacınız var Çözümü

M.Uzun 05 Ağustos 2013 0

Crysis 3 oynamak için DX11 yeterliliğine sahip bir GPU’ya ihtiyacınız var

Crysis 3 oynamak için DX11 yeterliliğine sahip bir GPU’ya ihtiyacınız var Çözümü

Oyun Crysis Crysis 3 üçüncü serisinin sonunda merakla beklenen üçüncü çıktı.Crysis crysis hayranları oyunun çıkması mutlu, ancak Crysis DX11 oynamak hak ya da GPU gereken oyun “yükledikten sonra karşılaştı crysis 3 hayal kırıklığına oynamak istediğiniz oyunun hata “açılması. Oyunun bu makalede karşılaşılan bu sorunun birçok değildir.Bugün hayati bir konu açtı çünkü Ancak, bu sorun Cyrsis 3 oyun büyük bir anlaşma koymak gerekir bombardıman Crysis Crysis hayranları en son oyun versiyonu ile karşılaşıldığında, bu hata söz edeceğim karşılaşılan ve çözüm bulmak için.

Yazım hatası Sorun Çözüm indir DirectX Crysis 3 bu yüzden yüksek performanslı bir ekran kartı Crysis 3 oynamak istiyor olduğunu umuyorum, yukarıda belirtilen yollardan herhangi size yardımcı olmak için burada 11 daha sonra bu tür oyunlar için bu istekleri gösterir çıkacak bilgisayarınızı, size gelecekle ilgili iyi bir gün satın almak isteyen iyi bir ekran kartı düşünmeye tavsiye edilir.

ÇÖZÜMÜ: SADECE DX 11 DESTEKLEYEN EKRAN KARTINIZ OLMASI GEREKLİ DİĞER TÜRLÜ ESKİ EKRAN KARTI İLE ARTIK BU GİBİ YÜKSEK GRAFİKLİ OYUNLARI AÇMAK İMKANSIZ!

Bir yorum bırak »