Internet Download Manager 6.18 Build 12 Katılımsız Türkçe Full İndir

M.Uzun 20 Ocak 2014 0

Internet Download Manager 6.18 Build 12 Katılımsız Türkçe Full

Internet Download Manager 6.18 Build 12 Katılımsız Türkçe Full İndir

Internet Download Manager 6.18 Build 12 Türkçe Katılımsız

Internet Download Manager 6.18 Build 12 , IDM – Internet Download Manager

Size zaman kazandırabilirindirme hızını arttırarak diğer isimler IDM veya IDMAN dosya Internet Download Manager ,konak içinde ve sunulması yönetmek için dosyaları yeteneği her türlü indirmek içinzamanlama özellikleri sağlayan , onlar devam kaldığı yerden içinindirme durduruldu indirme yöneticisi dosya .

Bu programınkesilmesi sonucu ile bağlantılı olarak ,kalan yarısı , size indirme işlemini kaldığı yerden devam edebilir dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir veindirilen zaman ayarlayabilirsiniz . Profesyonel indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP , HTTP , HTTPS ve protokollerini , proxy sunucularını , güvenlik duvarı ( firewall) , çerezleri (cookie ) , MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler olduğunu SHTTP . Internet Explorer , Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz çalıştırabilirsinizyazılım entegre edilecek .

Her türlü hitapInternet Download Manager sade ve basit kullanıcı arayüzü içeriği doğrudan indirebilirsiniz popüler video sitesi . Profesyonel bir yazılım çözüm programıdır Rakibindurumunda birçok alternatif ve ücretsiz indirme yöneticisi ve ücretli

Bir yorum bırak »