İzmir Tente (Stil Tente Karabağlar)

M.Uzun 13 Aralık 2015 0
İzmir Tente (Stil Tente Karabağlar)

İzmir Tente (Stil Tente Karabağlar)

Merhabalar, bugünkü tanıtım yazımız izmirde tente firmalarından birisi ve en kaliteli hizmetini veren stil tente‘yi ele alıcaz. yaptıkları işin en iyisi için mesai harcayan ve en garantili en güzel en gösterişli tente şekillerini sizlere yetiştirmek için ellerinden geleni yaparlar. Başlarında olan Ayhan uzun ve Doğuş uzun ile oturup konuştuğumuz zamanda kendilerinin müşterilerin istekleri haricinde birşey yapmamak ve isteklerine göre ilerlemek olduğunu ilettiler. izmir pergola işleri stil tenteden sorulur.

iZMiR STiL TENTE

İzmir Stil Tente, Kuruluşundan bu güne verdiği kaliteli hizmet ve çalışma prensibinden vazgeçmemiş, yaptığı işler ve projelerle bir çok müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Verdiği hizmet ve kaliteli ürünlerle hedefini yükselterek, çalışma azminden ve uygun fiyatlarıyla bugüne kadar gelmiştir.

İzmir Stil Tente, yeniliklere açık bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin izmir tente olarak istediği görsellikte ve projelerle hizmet vererek, uzman ekibi, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeli ve gününde montaj prensibiyle 7/24 İzmir Tente Hizmet vermektedir.

SLOGANIMIZ

 GÜNEŞE VE YAĞMURA DUR DEDİĞİNİZ ANDA BİZ ÖNÜNE GEÇERİZ !

İzmir Stil Tente YÖNETİMİ.

Bir yorum bırak »