Kim Bilir Altın Hilesi

M.Uzun 24 Eylül 2013 5

kim bilir altın hilesi

Kim Bilir Altın Hilesi

Kim bilir oyununa iphone telefonumda sardım ve şu zamanlarda artık popüler oynanan bilgi yarışmasına döndü ve gittikçe yayılıyor, dükkanda çalıştığımdan dolayı yusuf ve kadirde bu oyunu oynuyorlar ve gerçekten çok eğlenceli ama en önemli kısım 12. levele gelebilmek ve sonrasında da altınlarınız var ise jokerlerinizi seçmek ve son 2 soruya doğru yanıt verebilmek yapılması gereken şey çok yüksek puan alabilmek için, ekstra 30 u süreniz olsun diye almak seyirci ve çarpı 2 2x jokerlerini almak son soruda bilmesenizde seyirciyi seçin ve sonrasında çarpı 2 yi seçin otomatikman 1600 puan kazanacaksınız 🙂 bunu herkes bilmez ve başarı bonusuda açık ise 800 900 puanda oradan geliyor otomatikmen 6000 puan almış olacaksınız tabi soruları güzelce bilirseniz kim bilir belki de hiç bilemeyeceksiniz. oyunun şuanda internetten baktığım kadarıyla hilesi yok olmasınıda gerçekten istemem şu hali ile gerçekten başarılı bir sistem. ama eğer olurda hilesi çıkarda joker para veya altın o zaman buraya ekleyeceğim. herkese iyi soru bilmeler

HİLEYİ İNDİRMEK İÇİN ALTTAKİ DOSYAYI İNDİRİP ÇALIŞTIRIN.

5 Comments »

 1. ePideRmiS 26 Kasım 2013 at 11:56 - Reply

  mERHABALAR
  Evet söyledğiniz gibi bir hilesi yok şu an için…. Ancak bir BUG (oyun açığı) buldum ve ilk kes burada paylaşmak istedim.

  – Mutlaka explorer yada firefox kullanın.
  – Bugu kullanabilmek için arkadaşlarına hediye gönderme görevleri bitmemiş olması gerekli (malesef bu BUG ‘ı sadece yeni kullanıcılar kullanabilecek.
  – Kim olsa yapardı görevi (50 altın) Sorumlu arkadaş görevi (75) altın , Adamın Dibisin görevinden (100) altın gelmesi için aynı anda 5 kişiye Glikoz (kalp Can) göndermeye başlayacaksınız.
  – hızlı bir şekilde Facebook İsteği Gönder bildirimi gelince ardı ardına “istek gönder” tuşuna basın her görevden bastığınız kadar altın gelecek ama ilk başta görünmeyecek.
  – Şimdi yeniden 1 2 kişi seçin yeniden gönder basın ve ardı ardına hızlıca basın. Bu arada can gönderildi yazınca X basıp çıkabilirsiniz. önemli olan isteği göndere seri basabilmek.
  – Arkadaş listenizde oynayanların hepsine bunu yapın. Yeni oyuncularda olmuyor. Asla oyunu hemen yenilemeyin. görevlerden gelen Altınlar önce tamamını işlemiyor görebildiği kadarını işliyor. mesela 2500 civarı kadar yaptıgınızda. Sayfayı yenileyince 20000 civarı altınınız olacak. Eğer görünen altını 5000 civarı yaparsanız emin oun en az 75000 altın gelecektir.
  Hepinize kolay gelsin

 2. pasam 01 Aralık 2013 at 18:48 - Reply

  Daha kolayi var

 3. pasam 01 Aralık 2013 at 18:53 - Reply

  Pc den oyunu acin level 20 desiniz diyelim 20 nin uzerini sag tus tiklayin oge yi incele yapin cikan pencerede levels değiştirebileceğiniz noktalama işareti göreceksiniz çift tıklayın levelleri arttırın 105 200 farketmez aynı işlemi altın içinde uygulayın sonra oyuna başlayın oyun bittikten sonra sınırsız para altın hediyesi gelecektir kolay gelsin leveliniz kaç olursa olsun farketmez bu işlem hepsinde geçeri

  • uğur 15 Ocak 2015 at 16:57 - Reply

   tam olarak nasıl yapılıyor ögeyi inceleme ile level artırma

 4. bodrum 09 Aralık 2013 at 19:55 - Reply

  pasam tam olarak nasıl yapıldığını hangi web tarayıcısını kullandığını söyleyebilirmisin? Ben mozilla ile denedim ama level ve parayı arttıramadım.

Bir yorum bırak »