Güzel Sözler Bul

Need for Speed 2014 film

Need for Speed 2014 yılı Filmini Dvdrip İndir

Hapiste takip adam serbest bırakıldıktan sonra sokak yarışçısı araba tamircisi ve Tobey (Aaron Paul) işlenen bir suç için hapis içine. Merak ederken Tobey macera bir süre sonra intikam almak için yola neden maceranın içine kurtuluş temel amacı.

Hemen eski ortağı intikam almak için ülkeler arasında bir araba yarışı katılan hapis sokak yarışçısı serbest bırakıldıktan sonra diyor.
Ben bu filmi Hızlı ve Öfkeli serisi yapılması gereken ne yapacağını düşünüyorum. Yasak değişiklikler, vb araba yarışı. Speed ​​serisi Need For oynamayan kim neredeyse yoktur. Filmin alırsa adını oyunun kavramı değişmez. Zaten bir şekilde karşı bir üretim serisi yoksa bu transferlerin kalitesi ve miktarı sunar ve geri geliyor. Ama bu yönde çalışan daha fazla personel bu filmde karizmatik insanlar seçer diğerlerine göre daha ünlü yükseltir yapar olmaz düşünüyorum kadroya bakarak. Ve bu şekilde birden fazla yapımları başlar … Yasak şeyler gibi insanlar!
Filmin ilk 3 hızlı ve öfkeli yarış olaydan sonra aksiyosa filmi güzel modifiye sokak yarışı ile iyi gider döndü düşünüyorum, ama 2-3 güzel Hızlı önünde geçer ve Öfkeli iyi takım ve oyuncular olmayacak


Yorumlar (2)
  1. kazim dedi ki:

    indirme işlemi nasıl olacak abicim yaaa. hiç bi bilgi yok ki. files inmiyo ki bu film.


FlashOyunum.Com
Hızlı ve ücretsiz bir Web tarayıcısı edinin
  • Son Yorumlar Son Yorumlar

  • Etiketler Etiketler