Riddick 2013 Dvdrip İndir

M.Uzun 26 Eylül 2013 0

Riddick 2013

Riddick 2013 Dvdrip İndir

Kavurucu güneş ve Riddick türünü bakan bir gezegende ölüme terk kendini yabancı bir avcı bulur. Alarmı etkinleştirmek için yardımcı hayatı için mücadele iki gemi harekete geçirir.Paralı bir Riddick tarihinin diğeri taşınır kaptanıdır.
Biz parçası mokunu yapılır bak .. Eğer Ben dizel için film daha Yorum sinemaya gitmek için 12-15 yaşları arasında şimdi yaptığımı düşünüyorum …
Bu filmin orijinal dilinde Ben Rusya’da son günü Arkadaşlar izledi.Yüksek beklentileri karşılamıyor olabilir olanlar tam anlamıyla tahmin. O sadece Fantastik ve Bilim Kurgu işlenmiş, Yerinden Olmuş Sinema OrtaDüzey bence ilk serisi altında gömülü dalında yazdığı gibi. Vin ufak tefek aksiliklere ve kopmalar düzenleme hiçbir oyunculuk tatmin edici ve komut dosyası olduğunu dışında Dizel bu Katamadığını içinde Vin Diesel film `Ben oyunculuk düşünüyorum. Önceden Macera, Aksiyon ve Romantik bir anlaşma bu filmi gitmek için Bekleyenler eğer. Film 2 saat canavarlar, seyirci görsel bir ziyafet vererek. Izlenen 3-D, tavsiye edilir. aile ile izlenebilir.

Bir yorum bırak »